Organisationskommittén

Logistik och mat- Björn Skogh
070-620 81 38

björn.skogh@skidskytte.se

Funktionärsansvarig- Caroline Olsen
073-685 90 30

caroline.olsen@skidskytte.se

Marknadsansvarig- Lisa Engman
070-678 18 24

lisa.engman@skidskytte.se

Tävlingschef- Ulrika Öberg
070-312 33 24

ulrika.oberg@skidskytte.se

Biljettansvarig- Camilla Ingerhed
070-697 30 33

Camilla.ingerhed@skidskytte.se

Mediachef- Jessica Bollnert
+47 926 96 058

jessica.bollnert@skidskytte.se

Arenaproduktion- Beatrice Olsson
070-602 12 44

beatrice.olsson@skidskytte.se

Ordförande i organisationskommittén- Patrik Jemteborn
070-671 20 08

patrik.jemteborn@skidskytte.se

Säkerhetschef- Bertil Åström
070-317 94 25

bertil.astrom@skidskytte.se

Stadionchef- Magnus Monwall
072-240 47 07

magnus.monwall@skidskytte.se

Hållbarhetsinspiratör- Ulf Von Sydow
070-587 02 41

ulf.vonsydow@skidskytte.se

Sponsorby- Joakim Samuelsson
070-579 85 08

joakim.samuelsson@skidskytte.se

Boendeförmedling- Jessica Thylin
070- 203 01 66

jessica.thylin@skidskytte.se

Administration- Marianne Tharaldsson
070-641 07 50

marianne.tharaldsson@skidskytte.se

Foto: Håkan Blidberg

2019-11-14T19:34:35+00:00